Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Survivor Ünlüler Gönüllüler Küba ‘da

14 Mayıs, 2011 | 11:23

Önemli turizm merkezlerinden Domik Cumhuriyeti ‘nde çekimleri gerçekleştirilen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması tüm hızıyla devam ediyor.

Bir fenomen haline gelen Survivor Ünlüler Gönüller yarışmasında gelecek hafta büyük bir sürpriz yaşanacak.

NationalTürk ‘te yer alan habere göre Survivor yarışmacılarının oynadıkları ödül oyunları kapsamında yarışın galibi gelen grup Küba tatili kazanacak.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ödül oyununu kazananlar,  Dominik Cumhuriyeti ‘nden uçakla tarihi, kültürü, denizi ile muhteşem bir turistik destinasyon olan Küba ‘ya gidecekler.

Dominik Cumhuriyeti Küba ‘nın doğusunda yer alıyor ve uzun yıllardır dünyanın heryerinden milyonlarca turisti ağırlıyor.

NationalTürk ‘ün ilk kez duyurduğu habere göre, ödül oyununu kazanan Survivor yarışmacıları Dominik’ten doğru yola çıkarak Küba ‘da tatil yapma fırsatını yakalayacak.

Geçtiğimiz günlerde Pascal Nouma ile Nihat Doğan arasında yaşanan tatsız olayların ardından Pascal ‘ın diskalifiye edilmesi adadaki gerginliği daha da arttırmıştı. Elemelerden sonra Nihat, Tefik, Asena, Derya, Özge, Taner, Ebru, Taçmin ‘in kaldığı Survivor adasında Küba tatili ile gerginliklerin biraz olsun yumuşayacağı düşünülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti Survivor, Dominik Küba, Nihat Doğan Küba, Pascal Nouma, Survivor Küba, Survivor Ünlüler Gönüllüler, Survivor Ünlüler Gönüllüler Dominik, Survivor Ünlüler Gönüllüler Küba, Survivor Ünlüler Gönüllüler Kübada, Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları