Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Survivor heyecanı Dominik Cumhuriyeti’nde

17 Aralık, 2013 | 14:11

dominik-survivor-adasi Geçtiğimiz yıl Panama’da düzenlenen Survivor yarışması, yeniden Dominik Cumhuriyeti’ne taşınıyor.

Panama mı?”, “Dominik mi?” tartışmaları sona erdi. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı Survivor’ın nerede olacağını açıkladı.

NationalTürk‘ün haberine göre; Ilıcalı, Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının Dominik Cumhuriyeti’nde yapılacağını söyledi. Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze’de soruları yanıtlayan ünlü yapımcı, “Ünlüler takımında kimler olacak?” sorusuna ” O daha belli değil” cevabını verdi.

Voleybolcu Duygu Bal ile 3 ay önce görüştüğünü doğrulayan Ilıcalı “Onunla tekrar görüşeceğiz” dedi. Alex’in tercümanı Samet, Burak Gacemer ve Asuman Krause için “Onlarla da hiç görüşmedik” dedi.

Dominik Survivor Adası Turu için tıklayın…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Acun Ilıcalı, Acun Ilıcalı Haberleri, Acun Ilıcalı programları, Acun Ilıcalı Survivor, Dominik Cumhuriyeti, Duygu Bal, Duygu Bal survivor, Kenan Erçetingöz, Kenan Erçetingöz survivor, Survivor 2014, Survivor 2014 Dominik Cumhuriyeti, Survivor 2014 nerde, Survivor 2014 ünlüler, Survivor 2014 yarışmacıları, Survivor Ünlüler Gönüllüler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları