Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Survivor dışındaki Dominik Cumhuriyeti

01 Mayıs, 2011 | 01:15

Survivor Yarışması ile adını duyuran Dominik Cumhuriyeti Hakkında Her şey

Dominik Cumhuriyeti her ne kadar adını Survivor yarışması ile duyurmuş olsa da ada da göründüğünün aksinde bir hayat var.Dominik Cıumhuriyeti Kültürü ve kültürel zenginlikleri bakımında da oldukça ilgi görecek.

Survivor Yarışması ile son günlerde adından bahsettiren Dominik Cumhuriyeti aslında ekranlarda görünenin aksine kültürel açıdan oldukça zengin olan bölgede gezilip görülebilecek birçok yer var.

Tüm dünya da oldukça popüler olan Dominik Cumhuriyeti aynı zamanda deniz kum güneş tatili için de oldukça uygun bir bölgedir.  Birbirinden farklı konseptler ile Dominik Cumhuriyeti Kültür Turları ‘nın yanı sıra Balayı Turları için de en çok tercih edilen en uygun tatil bölgelerindendir.

Türkiye’ de Survivor Dominik  yarışması ve ünlü yarışmacıların Nihat Doğan, Pascal Nouma, Özge Ulusoy, Zeynep Tunuslu, Ebru Destan ve Asena’ dan oluşan ünlüler grubu ile son zamanların en gözde bölgeleri arasında.

Dominik Cumhuriyeti Kültür Turları

Dominik Cumhuriyeti Kültür Turları ile de önümüzdeki günlerde turist akınına uğrayacak bölgelerden.  Dominik Cumhuriyeti’ nin bütün gizemi aslında ulusal geçmişinde, mutfağında ve müziğinde gizlidir. Dominik Kültürü oldukça eğlencelidir ve hiçbir zaman sıkıcı olmamıştır.
Dominik Cumhuriyeti kültürel turlarında ülkenin geçmişini daha yakından tanımak isteyenler için müzeler, arkeolojik alanlar, antikalarla doludur. Günümüzde hala canlı ve hareketli geçmişinin tüm kültürel izlerini gözler önüne seriyor.

Dominik Cumhuriyeti Dünya Turizm Organizasyonu tarafından “Karayipler’in En İyi Destinasyonu” seçilmiştir.

Kaynaklar: www.dominikcumhuriyeti.net

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik, Dominik Cıumhuriyeti Kültürü, Dominik Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti Hakkında Her şey, Dominik Cumhuriyeti Kültür Turları, Dominik Cumhuriyeti kültürel turlar, Dominik Kültürü, Survivor Dominik, survivor Dominik cumhuriyeti, survivor Nihat Doğan, survivor Pascal Nouma, Survivor yarışması,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları