Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Suriyeli turistler İskenderun’u seçti

02 Ocak, 2010 | 16:16

Suriyeli turistler İskenderun'u seçti Yeni yılı Türkiye’de karşılamayı tercih eden Suriyeli turistler, Hatay’ın İskenderun ilçesini gezdi ve alışveriş yaptı.

Suriyeli turistler, yılın ilk günü İskenderun sahilinde gezdi, Atatürk Anıtı önünde ve sahilde bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.

Şam’dan İskenderun’a turist getiren Roses Road firması sahiplerinden Muhammed Hacı Ali kişi başına 170 TL’ye turist getirdiklerini belirterek, ”3 gün 2 gece konaklıyorlar. Turlarımıza rağbet edenlerin sayısı sürekli artıyor. Vize kalktıktan sonra yüzde 100 arttı. Böyle artmaya devam ederse, Hatay’dan konaklama tesisi alma yoluna gidebiliriz” diye konuştu.

Vizenin kalkmasının olumlu olmasına karşın gidiş gelişlerde kalitenin düşmemesi için denetimin göz ardı edilmemesi gerektiğini kaydeden Hacı Ali, ”Vizenin kalkması iyi ama fazla serbestlik hizmet kalitesini düşürebilir. O nedenle denetimi elden bırakmamak gerekir” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İskenderun Haberleri, İskenderun Suriye, Muhammed Hacı Ali, Roses Road Muhammed Hacı Ali, Suriye Vizesi Kalktı, Suriyeli turistler, Suriyeli turistler İskenderun, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları