Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Suriyeli turistler İskenderun’u seçti

02 Ocak, 2010 | 16:16

Suriyeli turistler İskenderun'u seçti Yeni yılı Türkiye’de karşılamayı tercih eden Suriyeli turistler, Hatay’ın İskenderun ilçesini gezdi ve alışveriş yaptı.

Suriyeli turistler, yılın ilk günü İskenderun sahilinde gezdi, Atatürk Anıtı önünde ve sahilde bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.

Şam’dan İskenderun’a turist getiren Roses Road firması sahiplerinden Muhammed Hacı Ali kişi başına 170 TL’ye turist getirdiklerini belirterek, ”3 gün 2 gece konaklıyorlar. Turlarımıza rağbet edenlerin sayısı sürekli artıyor. Vize kalktıktan sonra yüzde 100 arttı. Böyle artmaya devam ederse, Hatay’dan konaklama tesisi alma yoluna gidebiliriz” diye konuştu.

Vizenin kalkmasının olumlu olmasına karşın gidiş gelişlerde kalitenin düşmemesi için denetimin göz ardı edilmemesi gerektiğini kaydeden Hacı Ali, ”Vizenin kalkması iyi ama fazla serbestlik hizmet kalitesini düşürebilir. O nedenle denetimi elden bırakmamak gerekir” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İskenderun Haberleri, İskenderun Suriye, Muhammed Hacı Ali, Roses Road Muhammed Hacı Ali, Suriye Vizesi Kalktı, Suriyeli turistler, Suriyeli turistler İskenderun, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları