Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Suriye Büyükelçisi Kabalan ve ailesi yılbaşı tatili için Erzurum’a geldi

31 Aralık, 2010 | 16:24

Suriye’nin Ankara Büyükelçisi Dr. Nidal Kabalan, eşi ve çocuklarıyla birlikte yılbaşı tatilini geçirmek üzere Erzurum’a geldi.

Büyükelçi, Palandöken Dağı’ndaki bir otelde yeni yıla girecek.

Diplomatlar, 27 Ocak–6 Şubat tarihleri arasında Erzurum’da 25’incisi düzenlenecek olan Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları öncesinde Erzurum’u daha yakından tanımak amacıyla gezi düzenlemeye başladı. Suriye’nin Ankara Büyükelçisi Dr. Nidal Kabalan, vatandaşları için tatil yerleri araştırmak ve şehri daha yakından tanımak amacıyla eşi ve çocuklarıyla Erzurum’a geldi. Tarihi mekânlar ile kış oyunlarının düzenleneceği tesisleri inceleyen Büyükelçi Kabalan, Erzurum’a hayran kaldığını belirtti. Erzurum Valisi Sebahattin Bulut’u makamında ziyaret eden Büyükelçi Dr. Kabalan, “Burada olmaktan mutluyum. Buraya ailemle geldim. Şehrin tarihi beni çok etkiledi. Bir kısmını dün gezdim, bir kısmını da bugün gezeceğim.” dedi.

Türkiye–Suriye ilişkilerinin çok iyi gittiğini de belirten Büyükelçi Dr. Kabalan, “Türkiye- Suriye arasındaki diplomatik ilişkiler her geçen gün daha iyiye gidiyor. Vatandaşlarımızın Erzurum’da ve Türkiye’de tatil yapma imkânlarını araştırıp ilgili yerlere bunu rapor halinde sunacağım.” diye konuştu.
Vali Sebahattin Öztürk de Büyükelçi Dr. Nidal Kabalan’a günün anısına hediyeler sundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dr. Nidal Kabalan, Dr. Nidal Kabalan Erzurum, Erzurum Palandöken, Suriye Büyükelçisi, Suriye Büyükelçisi Ankara, Suriye Büyükelçisi Kabalan, Suriye’nin Ankara Büyükelçisi Dr. Nidal Kabalan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları