Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali başlıyor!

05 Kasım, 2014 | 09:08

Belgesellerin gücünden faydalanarak sürdürülebilir bir yaşam için kültürel değişime katkı vermek amacı taşıyan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali, 11 ilde izleyicilerle buluşacak.

2008 yılından bu yana, sürdürülebilirlik kavramının daha iyi anlaşılması, birbiriyle etkileşim içinde olan sistemik sorunların daha iyi algılanması ve ilham veren çözümlerin paylaşılması amacıyla Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi tarafından düzenlenen Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali (SYFF), açılışını 6 Kasım 2014 Perşembe günü saat 19.30’da Pera Müzesi’nde gerçekleştirecek.

Festival 7-8-9 Kasım’da İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bodrum, Çanakkale, Diyarbakır, Hopa, İzmir ve Trabzon’da eş zamanlı olarak düzenlenecek.

Açılışta festivalde yer alan “Seva Kafe” adlı kısa filmin gösteriminin yanı sıra festivaldeki 3 belgeselin fragmanı da konuklarla paylaşılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Film Festivali, Pera Müzesi, Pera Müzesi festival, Pera Müzesi film festivali, Sürdürülebilir Yaşam, Sürdürülebilir Yaşam belgesel, Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali, Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları