Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Süper lüks yatlar Londra’da

10 Ocak, 2014 | 12:13

london-boat-show İngiltere’de bu yıl 60.sı düzenlenen “London International Boat Show”da sergilenen lüks yat ve tekneler büyük ilgi görüyor.

Başken Londra’da ki fuarda, milyonlarca sterlin değerindeki lüks yatlar, sürat tekneleri, botlar, jet skiler, yelkenliler ve çeşitli deniz malzemeleri görücüye çıkıyor.

Her türlü ayrıntı ve konforun düşünüldüğü yatları tek tek gezen ziyaretçiler, lüks yatlara ayrılan bölüme büyük ilgi gösterdi. Deniz tutkunları, bu yatları inceleyebilmek için uzun süre beklemek zorunda kalıyor.

2004 yılından bu yana Excel’de düzenlenen fuarı her yıl yüz binden fazla kişi ziyaret ediyor. Fuar, 12 Ocak Pazar günü sona erecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boat Show, İngiltere, İngiltere fuar, İngiltere Londra, İngiltere Londra yat fuarı, London International, London International Boat Show, Londra, Londra etkinlik, Londra Excel fuar, Londra fuarları, Londra lüks yat, Londra Turları, Londra yat, londra yat fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları