Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Süper lüks otomobiller Roma’da görücüye çıktı

11 Ekim, 2014 | 08:56

Supercar Auto Show otomobil fuarı, İtalya’nın başkenti Roma’da kapılarını açtı. Dün başlayan ve pazar gününe kadar devam edecek fuarda, modifiye edilmiş süper lüks araçlar büyük ilgi gördü.

NationalTürk’ün haberine göre, Porche, Lotus, Maserati, Lamborghini, Ferrari gibi markaların modifiye edilmiş araçlarının sergilendiği fuarın ilk gününe gösterilen ilgi yoğun oldu.

İtalyan Hava Kuvvetlerinin standında yer alan uçuş simülatörü ve Formula 1 simülatörleri fuarda süper otomobiller kadar ilgi çekti.

Fuarın açılışına Formula 1’de bir dönem Ferrari adına da yarışan eski pilot Giancarlo Fisichella ve İtalyanların dünyaca ünlü sinema sanatçısı Claudia Cardinale’nin kendisi gibi aktris yeğeni Francesca Cardinale de katıldı. Fuardaki standları gezen eski pliot Fisichella, İtalya Kara Kuvvetlerinin standını da ziyaret ederek, sergilenen tankın üzerinde fotoğraf çektirdi.

Bazı markaların yeni modellerinin de tanıtıldığı fuarı, pazar gününe kadar 30 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ferrari, Formula 1, Giancarlo Fisichella, İtalya, İtalya Fuar, İtalya Roma, İtalya roma fuar, Lamborghini, Lotus, Maserati, Otomobil fuarı, otomobil fuarı italya, otomobil fuarı roma, otomobil fuarları 2014, Porche, Supercar Auto Show, Supercar Auto Show italya, Supercar Auto Show Roma,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları