Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sunexpress’ten gözlemeli, Urfa kebaplı menü!

03 Mayıs, 2018 | 17:41

Sunexpress'ten gözlemeli, Urfa kebaplı menü!

Sunexpress menüsüne yeni eklemelere devam ediyor. Sunexpress, döner ve gözlemeden sonra şimdi de Urfa kebap, pide, dondurma ve Türk kahvesini uçuş menüsüne dahil etti.

Sunexpress menüsüne yeni eklemelere devam ediyor. Sunexpress, döner ve gözlemeden sonra şimdi de Urfa kebap, pide, dondurma ve Türk kahvesini uçuş menüsüne dahil etti.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress menüsünü yeniliyor. SunExpress , müşteri memnuniyetini artırmak ve tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda misafirlerine daha lezzetli ikramlarla daha iyi hizmet vermek amacıyla menüsünü çeşitlendirdi.

SunExpress, yenilediği menüsü ile geleneksel Türk mutfağını yabancı misafirlerine tanıtırken aynı zamanda Türk misafirlerinin de damak tadına uygun daha geniş bir yelpazede kaliteli yiyecek ve içecek seçenekleri sunmakta.

Sunexpress’ten gözlemeli, Urfa kebaplı menü

Gökyüzünde simit ikramını başlatan ilk havayolu olan SunExpress’in yenilenen menüsünde, kuşbaşılı kaşarlı pide, domates soslu köfte ve pilav, ıspanaklı ve peynirli gözleme, Urfa kebap dürüm ve döner dürüm gibi Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinin yanı sıra tavuklu noodle, körü soslu sosis ve kruvasan gibi dünya mutfağından da alternatif tatlar yer almakta.

Sunexpres  menu

SunExpress, menüsünde ayrıca seyahat sırasında hafif tatları tercih eden yolcular için sağlıklı ve hafif lezzetlerden oluşan meze tabağı, vejeteryanlara özel sebzeli makarna gibi alternatif lezzetler de sunuyor.

Atıştırmalık menüsüne de dondurma ve muffin gibi pek çok yeni ürün ekleyen SunExpress, ayrıca Türk kahvesi, sıcak çikolata, bitki çayı ve cappuccino gibi sıcak içecek alternatifleri de sunmaya başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Döner, Gökyüzünde simit, Gözleme, Kuşbaşılı pide, Sunexpress menü!, Türk mutfağı, Urfa Kebap,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları