Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SunExpress’ten 6 yeni hat

01 Eylül, 2009 | 10:48

SunExpress SunExpress, 2009/2010 kış tarifesi kapsamında, İstanbul Sabiha Gökçen merkezli uçuş ağına 6 yeni hat ekledi.

Şirket, 25 Ekim 2009 – 27 Mart 2010 tarihleri arasında geçerli olacak kış tarifesinde, İstanbul Sabiha Gökçen’den dış hatlarda Zürih, Hamburg, Nürnberg, Düsseldorf ve Dortmund’a, iç hatlarda ise Erzincan’a karşılıklı seferler düzenleyecek.

Filosunu 20 uçağa çıkaran SunExpress ayrıca, İstanbul Sabiha Gökçen merkezli uçuşların saatlerini, yolcuların iç ve dış hat seferleri arasında kolaylıkla aktarma yapabilmesine imkan tanıyacak şekilde yeniden düzenledi. Buna göre, yolcular iç hatlarda Adana, Trabzon, Samsun, Kayseri, Gaziantep, Bodrum ve Malatya ile dış hatlarda Amsterdam, Düsseldorf, Dortmund, Frankfurt, Hamburg, Münih, Stuttgart ve Zürih uçuşları arasında, uzun süre beklemeksizin bağlantı yapabilecek.

Kış tarifesi ve aktarmalı uçuşlar için geliştirilen uygulamayla ilgili bilgi veren SunExpress Genel Müdürü Paul Schwaiger, “Yeni kış tarifesiyle birlikte, Sabiha Gökçen merkezli dış hat uçuş noktalarını 8’den 13’e çıkarıyoruz. Bu durum, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın Ekim ayının sonunda hizmete girecek yeni ve modern terminaline duyduğumuz güvenin bir göstergesidir.” dedi.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say ise “SunExpress 3 ana merkezi Antalya, İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen’de büyümeye, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Mevcut seferlerimizin üzerine İstanbul Sabiha Gökçen’den başlatacağımız Erzincan uçuşlarıyla birlikte, Orta ve Doğu Anadolu’nun neredeyse tamamını kapsamış olacağız. Birçok iç hat uçuşunda da frekansımızı artırıyoruz. Kış tarifesiyle birlikte, Sabiha Gökçen’le İzmir arasında haftada 26 sefer düzenlerken, Adana, Trabzon ve Antalya’ya da günde 3 kez uçmaya başlayacağız. Toplamda geçen yılki tarifeye göre 86 uçuş artışla, iç hatlarda haftada 246 sefer gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boeing, Diyarbakır Uçuşları, Hacı Say, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Uçuşları, Lufthansa, Lufthansa Havayolları, Lufthansa Uçakları, Paul Schwaiger, Sun Express, Sun Express Kampanyaları, Sun Express Uçuşları, Sun Express Ucuz Bilet, Sunexpress haberleri, Trabzon Uçuşları, Turizm Haberleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
01 Eylül, 2009

Sun Expres in 6 yeni dis ve ic sefe
rleri koymasi tabiki memnuniyet ve
rici,yanliz buseferler yanliz kis
tarifesinde,Yaz tarifesinde de deva
mi varmi yokmu?? 01:11.2009 dan iti
baren Kis sezonu basliyor.Avrupali
Tur Oparötörleri Zaten Ucuslarini
koltuk seklinde Sun Expresi bölüsü
yorlar, kendi Ucus seferlernin cogu
nu kaldiriyorlar.Demekki Sun Expres
Rakipsiz bir kis Sezonuna giriyor.
Fiatlara Dikkatinizi cekerim.?????
Ucak biletinizi nereden temin eder
seniz edin.Sun Expres ile ucacaksi
niz.Avrupadaki Kis Fiatlarina dikk
atinizi cekerim.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Eylül 1st, 2009 at 12:56 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları