Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SunExpress’ten 6 adet Boeing siparişi

09 Temmuz, 2009 | 10:25

SunExpress'ten 6 adet Boeing siparişi Mayıs ayında 3 adet Boeing 737-800 satın almayı planladığını açıklayan SunExpress, toplam siparişini 6’ya yükseltti.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 6 adet yeni nesil Boeing 737-800 uçağı satın almak üzere Boeing ile anlaşma imzaladı.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın birlikte kontrol ettiği şirket, yeni uçaklarını 2010’da teslim alacak. SunExpress, 3 adet Boeing 757-200 ve 16 adet 737-800’den oluşan 19 uçaklık filosuyla hizmet veriyor.

Şirket, yeni uçakların filoya katılmasıyla 2010’dan itibaren, Boeing 737-800’lerden oluşan 25 uçaklık bir filoya ve 4 bin 725 koltuk kapasitesine ulaşacak.

SunExpress Genel Müdürü Paul Schwaiger yeni siparişle ilgili, “Yeni satın aldığımız 6 Boeing 737-800 uçağı, iç ve dış hatlarda büyüyen şirketimiz için büyük bir katma değer sağlayacak. 737’ler, yüksek çevreci performansı ve eşsiz verimliliğiyle iş modelimize mükemmel uyum sağlıyor” dedi.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say da son siparişlerin, şirketin geleceğe yönelik duyduğu güvenin göstergesi olduğunun altını çizdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boeing, Hacı Say, Lufthansa, Lufthansa Havayolları, Lufthansa Uçakları, Paul Schwaiger, Sun Express, Sunexpress haberleri, Türk Hava Yolları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları