Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SunExpress 25. uçağını teslim aldı

11 Kasım, 2010 | 14:34

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, filo büyütme ve yenileme çalışmaları kapsamında Boeing’e sipariş ettiği ve dün Antalya’da teslim aldığı yeni nesil Boeing 737-800 ile filo büyüklüğünü 25 uçağa ulaştırdı.

TC-SNU kuyruk tescilli yeni Boeing 737-800’le birlikte, 5.3 yaş ortalamasıyla Türkiye’nin en genç filolarından birine sahip olan SunExpress, Türkiye’de, tamamı yeni nesil Boeing 737-800’lerden oluşan tek tip filoya hizmet veren ilk havayolu şirketi oldu.

Yeni uçağın teslimatıyla ilgili bilgi veren SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, “Boeing’den geçen yıl satın aldığımız 6 uçağın teslimatıyla, önemli bir büyüme hamlesini tamamladık. Filo yenileme çalışmaları kapsamında, uzun yıllardır yurt dışı uçuşlarımızda başarıyla kullandığımız 3 adet Boeing 757-200 uçağını iade ettik. Bundan böyle tamamı 737-800’lerden oluşan bir filoyla hizmet vereceğiz. Bu sayede şirket olarak, bakım, eğitim ve işletme giderlerinde önemli oranda tasarruf sağlarken, yeni ve modern uçaklarımızla, yolcularımıza daha kaliteli hizmetler sunacağız. SunExpress yenilikçi hizmet anlayışı ve büyüyen filosuyla, Türk sivil havacılığının önemli oyuncularından biri olmaya devam edecek.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sunexpress, Sunexpress haberleri, SunExpress Uçak Bileti, Sunexpress uçuşları, SunExpress Yolcu Uçağı, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları