Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sunexpress seferleri yüzde 75 artıyor

28 Eylül, 2010 | 13:35

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu Sunexpress, 31 Ekim ile 26 Mart 2011 arasında geçerli kış tarifesi kapsamındaki tarifeli ve aktarmasız dış hat uçuşlarını, bir önceki kış sezonuna kıyasla yüzde 75 artıracak.

Sunexpress, İstanbul, İzmir ve Antalya ile Avrupa arasında düzenlediği seferlere, Anadolu şehirlerinden Almanya’ya gerçekleştireceği direkt uçuşları da ekleyecek. Şirketin 2010-2011 kış sezonundaki tarifeli ve aktarmasız dış hat uçuşlarının sayısı ise haftada 400’ü bulacak.

Sunexpress kış tarifesi kapsamında, Adana, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Samsun ve Trabzon ile Almanya’nın Frankfurt, Münih, Stuttgart ve Düsseldorf şehirleri arasında direkt uçuşlar düzenleyecek. Ankara’nın yanı sıra Elazığ’ı da uçuş ağına ekleyecek olan Sunexpress, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya çıkışlı mevcut dış hat seferlerinde ise frekans artışına gidecek.

İSTANBUL–FRANKFURT UÇUŞLARININ SAYISI ARTIYOR

SunExpress, kış tarifesi kapsamında İstanbul Sabiha Gökçen ile Frankfurt arasındaki seferlerinin sayısını günde 2’ye, haftada ise karşılıklı olarak 14’e çıkaracak. İstanbul–Frankfurt hattına sabah, Frankfurt–İstanbul hattına akşam eklenen seferlerle, günübirlik iş seyahatleri en kolay ve ekonomik yoldan gerçekleştirilebilecek. SunExpress’in satışa sunulan kış sezonu biletleri, iç hatlarda her şey dahil 49,99 TL, dış hatlarda ise 49,99 Euro’dan başlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adana, Ankara, Düsseldorf, Elazığ, Frankfurt, Gaziantep, Kayseri, Lufthansa, Malatya, Münih, Samsun, Stuttgart, SunExpress Havayolları, Sunexpress seferleri, Sunexpress seferleri Arttı, Sunexpress Uçak Seferleri, Türk Hava Yolları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları