Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SunExpress, Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın ulaşım sponsoru oldu

27 Ekim, 2010 | 13:31

SunExpress, İzmir’in basketboldaki köklü temsilcisi ve Beko Basketbol Ligi’nin iddialı takımlarından Pınar Karşıyaka’nın ulaşım sponsoru oldu.

Buna göre Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı, Beko Basketbol Ligi kapsamında deplasmanda oynayacağı maçlar için SunExpress’in iç hat uçuşları dahilindeki illere ücretsiz seyahat edecek. Sponsorluk anlaşması, Pınar Karşıyaka’nın oynayacağı Avrupa Kupası maçlarını da kapsayacak.

Karşıyaka Arena’da düzenlenen sponsorluk imza töreninde konuşan SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, “İç ve dış hat uçuşlarımızın önemli bir merkezi olan İzmir’e sunduğumuz ticari hizmetin yanında, şehrin sosyal ve kültürel hayatına destek olmaya da gayret ediyoruz. Bu kapsamda Türk basketbolunun köklü kulüplerinden olan, İzmir’i ve Türkiye’yi uzun yıllardır basketbolda başarıyla temsil eden Pınar Karşıyaka’nın ulaşım sponsoru olmaktan mutluluk duyuyoruz. Beko Basketbol Ligi’nde her zaman iddialı olan Pınar Karşıyaka’yı yeni zaferlere taşımayı umuyor, zorlu lig maratonunda ve Avrupa kupalarında takımımıza gönülden başarılar diliyoruz.” dedi.

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Çalışkan ise, “İzmir’e önemli hizmetler sunan SunExpress’e, Pınar Karşıyaka’ya sağladığı bu önemli katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Takımımız, değerli sponsorlarımızın desteğiyle Türk basketbolundaki konumunu her geçen yıl daha da güçlendiriyor. Birlikteliğimizin uzun yıllar devam etmesini diliyoruz.” diye konuştu.

İmza törenine Karşıyaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basketbol Şube Başkanı Nazım Torbaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Şensan, Genel Menajer Nihat Mala, Antrenör Hakan Demir ve takım oyuncuları da katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı, Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı Sponsor, Sunexpress, Sunexpress haberleri, SunExpress Havayolları, SunExpress İzmir Atina, SunExpress Sponsor, SunExpress Uçak, Sunexpress uçuşları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
27 Ekim, 2010

Memnuniyet verici KSK izmirin ve
Türkiyenin en eski ve en iyi Bas
ketbol takimlarindandir.Böyle bir Sponsora ihtiyaci vardi,ben
Karsiyakali olarak cok mutlu ol
dum.BASARILAR DILEKLERIMLE. KSK:

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ekim 27th, 2010 at 19:32 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları