Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SunExpress, kiralayacağı 5 Airbus A320’yi Antalya’da konuşlandıracak!

23 Ocak, 2018 | 15:34

SunExpress

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Litvanyalı havayolu şirketi Avion Express ile beş adet Airbus A320 uçağı, wetlease olarak, kabin ve kokpit ekibi ile beraber, kiralıyor. SunExpress, kiralanan uçakları Antalya’da konuşlandırılacak.

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Litvanyalı havayolu şirketi Avion Express ile beş adet Airbus A320 uçağı, wetlease olarak, kabin ve kokpit ekibi ile beraber, kiralıyor. Kiralanan uçaklar SunExpress Antalya’ya konuşlandırılacak.

Avion Express ile ACMI (uçak, mürettebat, bakım ve sigorta dahil) kapsamında gerçekleştirilen anlaşma ile kiralanan beş adet Airbus A320 uçağı, 2018 yazında SunExpress’in merkezi Antalya’dan hizmet vermeye başlayacak.

Tarifeli seferlerle Akdeniz ve Ege bölgelerine en fazla turist getiren havayolu SunExpress, 61 adet Boeing 737-800 ve 7 adet A330 (Eurowings) uçağı ile Avrupa’nın en genç ve modern filolarından birine sahip.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbus A320, Antalya, Avion Express, Lufthansa, Sunexpress, Türk Hava Yolları, Wetlease,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları