Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SunExpress Havayolları uçağında bomba ihbarı

23 Ocak, 2010 | 14:22

SunExpress Havayolları uçağında Bomba İhbarı Almanya’nın Stuttgart kentinden İzmir seferini yapmak üzere havalanan SunExpress Havayolları’na ait uçak, bomba ihbarı alınınca dün Yunanistan’ın Selanik Havalimanı’na acil iniş yaptı.

İhbarın, uçağın tuvaletine “Bugün öleceğiz. Bomba” yazılı bir notla yapıldığı bildirildi. Uçakta herhangi bir patlayıcı maddeye rastlanmazken, yolcular Selanik’te bir süre kaldıktan sonra akşam saatlerinde İzmir’e geldi.

İzmir’de tüm yolculardan yazı örneği alınırken, olayla ilgili gözaltına alınan bir kişi ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Alınan bilgiye göre, yanında keçeli kalem bulunması nedeniyle gözaltına alınan yolculardan O.B’nin, sorgulaması tamamlandı.

Tuvaletin aynasına yazı yazan kişinin kendisi olmadığını, yanında her zaman kalem taşıdığını söylediği öğrenilen O.B’nin, ifadesinin alınmasının ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havayolları Bomba İhbarı, SunExpress Bomba İhbarı, SunExpress Havayolları, SunExpress Havayolları Bomba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları