Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SunExpress Havayolları uçağında bomba ihbarı

23 Ocak, 2010 | 14:22

SunExpress Havayolları uçağında Bomba İhbarı Almanya’nın Stuttgart kentinden İzmir seferini yapmak üzere havalanan SunExpress Havayolları’na ait uçak, bomba ihbarı alınınca dün Yunanistan’ın Selanik Havalimanı’na acil iniş yaptı.

İhbarın, uçağın tuvaletine “Bugün öleceğiz. Bomba” yazılı bir notla yapıldığı bildirildi. Uçakta herhangi bir patlayıcı maddeye rastlanmazken, yolcular Selanik’te bir süre kaldıktan sonra akşam saatlerinde İzmir’e geldi.

İzmir’de tüm yolculardan yazı örneği alınırken, olayla ilgili gözaltına alınan bir kişi ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Alınan bilgiye göre, yanında keçeli kalem bulunması nedeniyle gözaltına alınan yolculardan O.B’nin, sorgulaması tamamlandı.

Tuvaletin aynasına yazı yazan kişinin kendisi olmadığını, yanında her zaman kalem taşıdığını söylediği öğrenilen O.B’nin, ifadesinin alınmasının ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havayolları Bomba İhbarı, SunExpress Bomba İhbarı, SunExpress Havayolları, SunExpress Havayolları Bomba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları