Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SunExpress filosu 20 uçağa ulaştı

29 Temmuz, 2009 | 13:47

SunExpress Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, filosunu 20 uçağa çıkardı.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada, 2009 yılı büyüme planı çerçevesinde filoya 3 uçak eklendiği ve yeni teslim alınan Boeing 737-800’le 20 uçaklık filoya ulaşıldığı, koltuk kapasitesini de 3 bin 855’e yükseldiği bildirildi.

Açıklamada, 2009’un ilk yarısında 2,4 milyon yolcu taşıyan SunExpress’in, geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 34’lük büyüme yakaladığı hatırlatıldı. SunExpress’in, filo yenileme ve genişletme çalışmaları kapsamında temmuz başında 6 adet yeni Boeing 737-800 model uçak sipariş ettiği ve 2010 sonu itibarıyla, tamamı Boeing 737-800’den oluşan 25 uçaklık filoya ve 4 bin 725 koltuk kapasitesine ulaşacağı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sektörel Turizm Haberleri, Sunexpress, Sunexpress haberleri, Sunexpress uçuşları, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları