Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SunExpress’den Basel, Bremen ve Helsinki’ye uçuş tarifeleri

23 Aralık, 2010 | 13:19

SunExpress; Basel, Bremen ve Helsinki’ye yeni uçuş tarifeleri koydu.

27 Mart 2011’de başlayacak yaz tarifesi kapsamındaki uçuşlarını satışa sunan SunExpress, İzmir’den tarifeli olarak Basel ve Bremen’e, charter olarak ise Helsinki’ye üç yeni uçuş tarifesi koydu.

SunExpress ilk defa iç ve dış hatlarda, haftada toplam 900’den fazla tarifeli uçuş gerçekleştirecek. Yaz tarifesi hakkında bilgi veren SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, “Yaz tarifemizde Antalya, İstanbul Sabiha Gökçen (SAW), İzmir ve Anadolu kentleriyle muhtelif Avrupa şehirleri arasındaki dış hat seferlerimizin sayısını geçtiğimiz yıla oranla yüzde 34 artırarak, haftada 464’e çıkarıyoruz. Yeni hatları ise Avrupa’da turizm alanındaki bilinirliği hızla artan İzmir’den gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Genel olarak baktığımızda, yaz tarifesinde iç hatlarda 464, dış hatlarda 464 olmak üzere haftada toplam 928 tarifeli seferle, kuruluşumuzdan bu yana en yoğun uçuş programını uygulayacağız.” dedi.

“Mart sonunda başlatacağımız 3 yeni seferle, İzmir’le direkt bağladığımız Avrupa havalimanlarının sayısı 19’u bulacak.” diyen Hacı Say konuşmasını şöyle sürdürdü: “İzmir’in tur operatörlerinin ve bireysel seyahat eden Avrupalı turistlerin gündeminde hızla artan önemini görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Yaklaşık 5 yıldır tanıtımına yatırım yaptığımız ve havayolu ulaşımında liderliğini sürdürdüğümüz İzmir’e dış hatlardan daha fazla turist taşıyabilmeyi hedefliyoruz.”

SunExpress’in 2011 yaz tarifesi, 27 Mart ile 29 Ekim 2011 tarihleri arasında geçerli olacak. şirketin dış hat bilet fiyatları, her şey dahil 49,99 eurodan, iç hat biletleri ise yine her şey dahil 49,99 TL’den başlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hacı Say, Sunexpress, SunExpress Basel, SunExpress Bremen, Sunexpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, SunExpress Helsinki, SunExpress Uçuş Tarifeleri, Sunexpress uçuşları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları