Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sunexpress, Anadolu’yu Almanya’ya bağlıyor

06 Eylül, 2010 | 12:57

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu Sunexpress, Türk sivil havacılığında yine bir ilke imza atarak, Anadolu şehirleriyle Almanya’nın önemli merkezleri arasında aktarmasız seferlere başlıyor.

Sunexpress, 2010/2011 kış tarifesi kapsamında 1 Kasım 2010 tarihinden itibaren Adana, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Samsun ve Trabzon’la, Almanya’nın Frankfurt, Münih, Stuttgart ve Düsseldorf şehirleri arasında aktarmasız uçuşlar gerçekleştirecek. Yeni seferlerle birlikte, başkent Ankara da Sunexpress’in uçuş ağına eklenmiş olacak.

Yeni dış hat uçuşlarını değerlendiren Sunexpress CEO’su Paul Schwaiger, Türkiye’de bölgesel uçuşların öncüsü olan Sunexpress’in yeni bir dönem başlatarak, Anadolu’dan Almanya’ya aktarmasız uçuş düzenleyeceğini söyledi.

Uçuşların, Ankara başta olmak üzere Anadolu’daki şehirlerle Almanya arasındaki önemli bir ihtiyaca cevap vereceğine değinen Schwaiger, “Kısa sürede ciddi bir pazar oluşacağına inanıyoruz. Yeni seferlerin, hem ticari anlamda, hem de Almanya’da yaşayan Türk vatandaşlarının ülkelerine seyahatleri açısından büyük fayda sağlayacağını umuyoruz.” dedi.

Paul Schwaiger, yeni uçuşlarında en büyük müşterilerinin iş ortakları arasında yer alan Öger Tur olacağını sözlerine ekledi.

UÇUŞ AĞI GENİŞLEYECEK

Sunexpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say da Anadolu şehirlerinden yurt içinde ve yurt dışında daha fazla noktaya aktarmasız uçuş talebinin her geçen gün arttığına dikkat çekti.

Bu talepleri dikkate aldıklarını ifade eden Hacı Say, “Başkent Ankara dahil, Anadolu’da 8 şehirle Almanya’nın önemli merkezleri arasında direkt uçuşlar düzenlemeye karar verdik. Başlangıçta haftada 1 ya da 2’şer gün gerçekleştirilecek uçuşlarımızı kısa sürede artırmayı ve uçuş ağımızı Avrupa’nın farklı ülkelerini kapsayacak şekilde genişletmeyi planlıyoruz. Yıl sonu itibarıyla 25 uçağa ulaşacak filomuzla, 7 milyon yolcu taşımayı hedefliyoruz. Güvenlik kültürümüz, ürün kalitemiz ve yolcu odaklı yenilikçi hizmet anlayışımızla fark yaratmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sunexpress, Sunexpress Almanya, Sunexpress Almanya Uçuşu, Sunexpress Anadolu Almanya Uçuşları, Sunexpress CEO'su Paul Schwaiger, Sunexpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, SunExpress Havayolları, SunExpress Logosu, Sunexpress uçuşları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
06 Eylül, 2010

Öger Tur ve Öger Türk Tur suz
bu ucuslar düsünülemez.Yolcunun
tamami su an Öger Türk Tur da.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Eylül 6th, 2010 at 15:19 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları