Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sun Express uçuş sayılarını artırıyor

02 Temmuz, 2009 | 12:01

Sun Express uçuş sayılarını artırıyor Sun Express, 1 yıl önce başlattığı İstanbul Sabiha Gökçen merkezli uçuşlarının sayısını artırıyor.

Sun Express, 6 Temmuz’dan itibaren İstanbul Sabiha Gökçen’den Gaziantep, Kayseri, Malatya ve Bodrum’a da uçmaya başlayacağını açıkladı.

SunExpress’in; İstanbul Sabiha Gökçen – Malatya uçuşları Pazartesi ve Çarşamba, Kayseri ve Gaziantep uçuşları ise Salı ve Cuma günleri karşılıklı olarak düzenlenecek. Sabiha Gökçen Bodrum uçuşu Çarşamba, Bodrum – Sabiha Gökçen uçuşu da Cuma günleri yapılacak.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say konuyla ilgili olarak, “SunExpress, düzenlediği bölgesel uçuşlarla Türk sivil havacılığında önemli bir misyonu yerine getiriyor. Yeni başlayacak Gaziantep, Kayseri ve Malatya seferleriyle birlikte, iç hat uçuş ağımızın önemli bir parçasını tamamlamış olacağız. İstanbul Sabiha Gökçen’de ise ciddi bir büyüme yakaladık ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Yeni destinasyonlar dahil, İstanbul’dan iç hatlarda 14 noktaya, haftada toplam 216 sefer düzenleyeceğiz. Amacımız, İstanbul Sabiha Gökçen’den uçtuğumuz merkezlerin sayısını daha da çoğaltmak ve daha fazla Anadolu şehrine SunExpress’in güvenli ve kaliteli hizmetini ulaştırmak” dedi.

Ayrıca, SunExpress’in, İstanbul Sabiha Gökçen’den İzmir, Antalya, Diyarbakır, Adana ve Trabzon’a yaptığı seferlerin sayısının da artacağı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Diyarbakır Uçuşları, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Uçuşları, Sun Express, Sun Express Kampanyaları, Sun Express Uçuşları, Sun Express Ucuz Bilet, Trabzon Uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları