Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sun Express Avrupa’ya herşey dahil 49 Euro’ya uçuruyor

02 Ekim, 2009 | 13:33

Sun Express Avrupa Kampanyası SunExpress, 1 Ekim 2009 tarihinden itibaren dış hat uçuşlarında geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı.

SunExpress’ten yapılan yazılı açıklamaya göre, kampanya kapsamında yolcular, 2009-2010 kış tarifesinin sonuna kadar İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya’dan Avrupa’ya “her şey dahil” 49 avroya uçabilecek.

Kampanya dahilindeki biletler, SunExpress’in internet sitesinden ve 444 0 797 numaralı çağrı merkezinden satın alınabilecek.

SunExpress’in Avrupa’da 16 noktaya tarifeli seferi bulunuyor. Havayolu, İstanbul Sabiha Gökçen’den Berlin-Schoenefeld, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hanover, Köln/Bonn, Münih, Nürnberg, Stuttgart ve Zürih’e, İzmir’den Amsterdam, Atina, Berlin-Schoenefeld, Düsseldorf, Frankfurt, Hanover, Köln/Bonn, Münih, Nürnberg, Stuttgart ve Zürih’e, Antalya’dan Amsterdam, Basel/Mulhouse, Berlin-Tegel, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Münih, Stuttgart, Viyana ve Zürih’e tarifeli uçuş gerçekleştiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berlin-Tegel, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Münih, Stuttgart, Sun Express, Sun Express 49 Euro Kampanyası, Sun Express Avrupa, Sun Express Avrupa Kampanyası, Sun Express Avrupa Uçuşları, Sun Express Biletleri, Sun Express Kampanya, Sun Express Kampanyaları, Sun Express Kampanyası, Sun Express Uçuşları, Sun Express Ucuz Bilet, Sun Express Ucuz Bilet kampanya, Viyana ve Zürih,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları