Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sultanların dansı Arenamega’da

27 Ocak, 2014 | 10:26

Anadolu-atesi-dans 75 ülkede 2750 gösteri ile 15 milyonu aşan sanatsever tarafından izlenen Anadolu Ateşi Uzakdoğu Turu’nun ardından, Arenamega sahnesinde danslarıyla izleyenleri büyüledi.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen gösteriye, sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Gösteriyi Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay da izledi.

KÜLTÜREL VE GÖRSEL ŞÖLEN

Kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik tarihinden alan Anadolu Ateşi, hemen hemen her yöreden derlenmiş 3000 halk dansı figürü ve halk müziğini içinde barındıran danslarıyla görsel ve kültürel bir şölen sundu. Halk danslarını bale, modern dans ve dansın diğer disiplinleri ile sentezleyerek dünyaya modern standartlarda sunan Anadolu Ateşi, binlerce katılımcı tarafından beğeniyle izlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Ateşi, Anadolu Ateşi dans, Anadolu Ateşi gösteri, Anadolu Ateşi Uzakdoğu Turu, Arenamega, Arenamega dans, Uzakdoğu turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları