Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sultanların dansı Arenamega’da

27 Ocak, 2014 | 10:26

Anadolu-atesi-dans 75 ülkede 2750 gösteri ile 15 milyonu aşan sanatsever tarafından izlenen Anadolu Ateşi Uzakdoğu Turu’nun ardından, Arenamega sahnesinde danslarıyla izleyenleri büyüledi.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen gösteriye, sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Gösteriyi Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay da izledi.

KÜLTÜREL VE GÖRSEL ŞÖLEN

Kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik tarihinden alan Anadolu Ateşi, hemen hemen her yöreden derlenmiş 3000 halk dansı figürü ve halk müziğini içinde barındıran danslarıyla görsel ve kültürel bir şölen sundu. Halk danslarını bale, modern dans ve dansın diğer disiplinleri ile sentezleyerek dünyaya modern standartlarda sunan Anadolu Ateşi, binlerce katılımcı tarafından beğeniyle izlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Ateşi, Anadolu Ateşi dans, Anadolu Ateşi gösteri, Anadolu Ateşi Uzakdoğu Turu, Arenamega, Arenamega dans, Uzakdoğu turu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları