Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Strateji uzmanı David P.Michaels YÖRSİAD’ın konuğu oldu

21 Kasım, 2013 | 11:48

Strateji uzmanı David P.Michaels YÖRSİAD’ın konuğu oldu Yörük Sanayici İş Adamları Derneği ( YÖRSİAD )’nin sabah kahvaltılarının konuğu Amerikalı tanınmış strateji uzmanı David P.Michaels oldu.

Porto Bello Otel’de düzenlenen kahvaltıya Yörsiad Başkanı Semih Beken, Yönetim Kurulu ve üyeleri katılırken, misafir olarak da TEAMDER Başkanı Ali Yılmaz, Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Ali Eroğlu, Antalya Genç İş Adamları Derneği Başkanı Mustafa Alanyalı, Antalya Serbest Bölgesi İş Adamları Derneği Başkanı Hilmi Ünsal, KKTC Antalya Temsilcisi Münir Korman, Macaristan Fahri Konsolosu Bülend Özsoy, Antalya Rus Sanat ve Kültür Derneği Başkanı İrina Balcı, Antalya Baro Başkanı Alper Tunga Bacanlı, BAKA Antalya Y.D.O Müdürü Alaattin Özyürek,Ak Parti Konyaaaltı İlçe Başkanı Osman Ali Eciş, MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Şaban Öztürk, Akdeniz Üniversitesi İletişim Dekanı Bilal Arık, Antalya Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kepez, KONYSİAD ve TEAMDER Yönetim Kurulu Üyesi Emin Altıner de katıldı.

Strateji uzmanı David P.Michaels Yörük Sanayici ve iş adamlarına yaptığı konuşmasında, iletişim, algı ve motivasyonun önemi hakkında bilgilendirmelerde bulundu ve davetleri için ve kendilerini YÖRSİAD üyeleri ile buluşmasında katkıları olan YÖRSİAD Başkanı Semih Beken ve Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Ege’ye teşekkür etti.

David P.Michaels, “ Modern dünyada etkili bir şekilde hedeflenmiş iletişim çok önemlidir, hatta olmazsa olmazdır. Ve de tüm güç ve etkinin kaynağıdır. Tüm tarih boyunca, her yerdeki, her türden insanlar, iletişim, fikir ve davranışları değiştirmek adına kullanmıştır. Artık dünya hiçbir zaman olmadığı kadar daha karmaşık ve daha fazla bilgi zengini bir dünyadır. Ve sadece ticaret sektöründe değil, aynı zamanda da, çatışmalar, doğal afetler, nüfusu artışı, salgın hastalıklar ve kaynak kıtlığı gibi hususlardan dolayı 21. YY. da çok sayıda zorluk beklemektedir. İleride öne sürebileceğiniz inisiyatif ve hedeflere etkili bir destek beklemeden önce, hedef pazarınızın ürün, hizmet ya da fikirleriniz ile ilgili algı ve tavrını değiştirmek zorundasınız. Değişikliğin tetiklenebilmesi için algı ve tavırda ciddi bir kayma olması gerekiyor. Ve ondan sonra da bu, sizin hedeflerinize ulaşabilmeniz adına, motivasyonun en önemli unsuru olacak” dedi.

YÖRSİAD Başkanı Semih Beken yaptığı açıklamada “ Öncelikle bugünkü toplantımıza katılıp bizleri onurlandıran diğer derneklerimizin değerli temsilcilerine de teşekkür etmek istiyorum. Diğer derneklerimiz ile işbirliği içinde olmak biz SİAD’ların en önemli görevi diye düşünüyorum. Konuğumuz Amerikalı strateji uzmanı David P.Michaels’i bugün burada ağırlamaktan duyduğumuz memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Değişen dünyada değişen teknikleri, değişen metodları mutlaka öğrenmemiz gerekiyor. Konuğumuz David P.Michaels değişen dünya olgusu konusunda çok önemli bilgileri bizler ile paylaştı. Çok yararlı bir toplantı oldu” dedi.

Toplantı sonrası YÖRSİAD Başkanı Semih Beken tarafından, Amerikalı Stratejist David P.Michaels günün anlam ve önemini belirten bir plaket sunuldu ve YÖRSİAD üyeleri ve misafirleri ile birlikte bir hatıra fotoğrafı çektirildi.

Halil ÖNCÜ-ANTALYA

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David P.Michaels, David P.Michaels YÖRSİAD, Semih Beken, Strateji uzmanı, Strateji uzmanı David P.Michaels, YÖRSİAD başkanı, YÖRSİAD Başkanı Semih Beken,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları