Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Michael Jackson Etkinliklerinde Stockholm Farkı

10 Temmuz, 2009 | 19:00

Michael Jackson Video Dünyanın turizm başkentlerinden Stockholm yine farkını ortaya koydu.

Michael Jackson’ın ölümünün ardından neredeyse dünyanın her yerinde Pop Kralı’nı anma etkinlikleri yapılırken İsveç’in başkenti Stockhom, bu etkinliklerin en marjinaline imza attı.

Birbirinden ihtişamlı tarihi binalara, büyük meydanlara, yakşalık 2 milyon nüfusuna rağmen tam 66 müzeye evsahipliği yapan Stockholm’de geçtiğimiz Çarşamba günü inanılmaz görüntüler yaşandı.

Şehirdeki Michael Jackson hayranları önce Stockholm’ün dünyaca ünlü Sergels Torg meydanında toplandı.

Bir anda pop kralının şarkısının çalmasıyla hep birlikte dans etmeye başlayan Michael Jackson hayranlarına meydandaki turistler önce şaşkınlıkla baktı.

Müthiş bir düzen içinde dans ederek harika bir görüntü oluşturan hayranların gösterisine kayıtsız kalamayan turistler de kendilerini Michael Jackson’ın ritmine kaptırdı.

Stockholm’ü gezerken kendilerini birden bire büyük bir şovun içinde bulan farklı milletlerden turistlerin hemen dansa ayak uydurmaları İsveç başkentine giden ziyaretçilerin kültür düzeyinin ne kadar yüksek olduğunu da gösterdi.

Michael Jackson hayranlar 17:30’da Sergels Torg meydanındaki gösteriden yarım saat sonra ise Stockholm Central Station’daydı.

Kalabalığın meraklı ve hayranlık dolu bakışları altında aynı gösteri bu sefer Central Station’da sergilendi.

İşte dünden beri dünyada en çok izlenen o video;

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Michael Jackson, Michael Jackson Stockholm Gösterisi, Michael Jackson Thriller, Michael Jackson Tribute Stockholm Video, Michael Jackson Tribute Video, Michael Jackson Video, Michael Jackson Videoları, Turizm Videoları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları