Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Stephen Amell İspanya tatilinde

25 Mayıs, 2015 | 07:00

Ünlü oyuncu Stephen Amell, rol aldığı dizinin sezonun finali yapmasının ardından eşi ve çocuğuyla birlikte İspanya tatiline çıktı.

Arrow dizisindeki Oliver Queen rolüyle tanınan Stephen Amell, sezon finalinin ardından soluğu Marbella’da aldı. CW’de yayınlanan ve ülkemizde de bir çok hayranı bulunan Arrow’un Oliver Queen’i Stephen Amell, sezon finali yapan dizninin ardından İspanya tatiline çıktı.

34 yaşındaki Kanadalı oyuncu, eşi Cassandra Jean ve çocuğu ile İspanya’nın Akdeniz kıyısında kurulan ve dünyanın en ünlü tatil kentleri arasında yer alan Marbella’ya gitti.

Turkuaz denizi ve inci gibi beyaz kumlarla kaplı plajlarıyla ünlü Marbella’da sezonun yorgunluğunu atan Stephen Amell, tatil fotoğralarnı instagram hesabından takipçleriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arrow, Arrow izle, Arrow Stephen Amell, Arrow yeni sezon, Cassandra Jean, Marbella, Marbella İspanya, Oliver Queen, Oliver Queen Arrow, Stephen Amell, Stephen Amell ispanya, Stephen Amell Marbella,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları