Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Stefania Giannini İtalya tatilinde üstsüz yakalandı!

21 Ağustos, 2014 | 14:31

stefania-giannini-plajda-üstsüz-yakalandi

İtalya’da eğitim bakanı Stefania Giannini,plajda üstsüz güneşlenirken Chi’nin objektifine yakalandı.

İtalya eğitim bakanı Stefania Giannini,üstünü çıkarıp deniz ve güneşin tadını çıkardı.Giannini’yi üstsüz şekilde İtalya tatilini yaparken görüntüleyen Chi magazin dergisi,kapak fotoğrafını Giannini’nin üstsüz pozuyla süsledi.

İtalya’da ki en ünlü magazin dergilerinden birisi olan Chi,Bakan’ın İtalya plajındaki tatilini üstsüz yakaladıktan sonra bazı gazeteler ”Devlet’in çıplak hali” başlığıyla manşet attıp ironi yaptı.

54 yaşındaki güzel bayan Stefania Giannini ise gençliğinden hiçbirşey kaybetmediğini gösterip,eleştirilere aldırış etmedi.

Kurban Bayramında İtalya Turları İçin Hala Rezervasyon Yapmadınız Mı ? Tıklayınız!!!

stefania-giannini-plajda-üstsüz-yakalandi (2)

YASAL UYARI: TurizmTatilSeyahat.com haberlerinin kopyalanması yasaktır. TurizmTatilSeyahat.com Digital Millennium Copyright Act (DMCA) kayıtlı olup DMCA tarafından kontrol edilmektedir. Kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır. © Medya Oluşum – Tüm hakları saklıdır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı italya, İtalya, İtalya Balayı, italya eğitim bakanı, italya plajı, italya plajları, İtalya Tatili, İtalya Turları, Stefania Giannini, Tatil, Tur, üstsüz, üstsüz yakalandı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları