Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Starwood Grup Melia Hotels İle Ortaklığı Olan Dört Oteldeki Hissesini Satıyor

08 Temmuz, 2017 | 09:46
Melia Ibiza

Melia Ibiza

 

Starwood Grup, İspanya‘da Meli Hotels ile ortak olduğu dört oteldeki hissesini sattığını açıkladı. Ibiza, Lanzarote, Malaga ve Mallorca’daki otellerin yönetimi Melia Hotels’e geçti.

 

Starwood Grup Melia Hotels İle Ortaklığı Olan Dört Oteldeki Hissesini Satıyor

 

Starwood grup dünya üzerinde bir çok ülkede toplam 1,300’den fazla otele sahip global bir otel grubu olarak hizmet vermektedir. Starwood grubunun bünyesinde, Sheraton, Le Meridien, Westin, St. Regis, W hotels bulunmaktadır. Starwood grup bu firmalar haricinde, çeşitli ülkelerde olan zincir firmalar ile de ortaklık kurmaktadır. İspanyol Melia Hotels’de bunlardan biridir.

Melia Hotels, İspanya ve Güney Amerika da büyük bir İspanyol zincir otel grubudur.  Starwood ile İspanya’da bulunan dört otelde ortak hisse sahibidir. Ama Starwood grup dün itibariyle dört oteldeki hisselerini sattığını bildirdi. Oteller ise Lanzarote, Ibiza, Malaga ve Mallorca’da bulunmaktadır. Starwood grup’dan yapılan açıklamada kendilerine ait olan hisselerin yüzde olarak az olduğu ve Melia Hotels haklarının korunduğunu açıkladı. Starwood hisselerini alan firma ise London & Regional Properties’dır.

Melia Hotels, 230 milyon euro’luk ve 2070 odalı dört oteli kendisi yöneteceği ve hissedarların haklarının finansal çerçevede olduğu belirtildi.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hisse Satışı, İbiza, İspanya, Lanzarote, Malaga, Mallorca, Melia Hotels Group, Ortaklık, Starwood Group,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları