Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Stallone’ye ait tablolar Rusya’da sergilenecek

24 Ekim, 2013 | 10:05

sylvester-stallone-rusya Rocky ve Rambo filmlerinin unutulmaz ismi Sylvester Stallone’nin tabloları Rus Müzesi’nde sergilenecek.

Stallone, önümüzdeki dönemde Rusyalı sevenlerinin önüne bir ressam olarak çıkacak. Ünlü oyuncu, St. Petersburg’da düzenlenecek özel sergisi için birkaç tablo yaptı.

Stallone’nin daha önce hazırladığı resim koleksiyonunu 2013 yılında yaptığı altı adet soyut resim tamamlayacak.

Rus Müzesi’nin Mihaylovsk Kalesi ve Mramornıy Sarayı olmak üzere iki ayrı mekanında yer alacak sergide ünlü oyuncunun 35 tablosu ile günümüz ressamlarına ait bazı tablolar da gösterilecek.

Müzeden yapılan açıklamada, Stallone’ye ait tabloların 27 Ekim-27 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilere açılacağı kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
rus müzesi, Rusya, Saint Petersburg, Sylvester Stallone, sylvester stallone tablo, sylvester stallone tabloları, sylvester stallonenin tabloları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları