Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Stallone’ye ait tablolar Rusya’da sergilenecek

24 Ekim, 2013 | 10:05

sylvester-stallone-rusya Rocky ve Rambo filmlerinin unutulmaz ismi Sylvester Stallone’nin tabloları Rus Müzesi’nde sergilenecek.

Stallone, önümüzdeki dönemde Rusyalı sevenlerinin önüne bir ressam olarak çıkacak. Ünlü oyuncu, St. Petersburg’da düzenlenecek özel sergisi için birkaç tablo yaptı.

Stallone’nin daha önce hazırladığı resim koleksiyonunu 2013 yılında yaptığı altı adet soyut resim tamamlayacak.

Rus Müzesi’nin Mihaylovsk Kalesi ve Mramornıy Sarayı olmak üzere iki ayrı mekanında yer alacak sergide ünlü oyuncunun 35 tablosu ile günümüz ressamlarına ait bazı tablolar da gösterilecek.

Müzeden yapılan açıklamada, Stallone’ye ait tabloların 27 Ekim-27 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilere açılacağı kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
rus müzesi, Rusya, Saint Petersburg, Sylvester Stallone, sylvester stallone tablo, sylvester stallone tabloları, sylvester stallonenin tabloları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları