Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

St.Tropez ünlü isimlerin ilk durağı

07 Ağustos, 2012 | 14:09

St.Tropez ünlü isimlerin ilk durağı/Turizm Haberleri

Güney Fransa’nın gözde tatil merkezi St.Tropez; sosyete,sanat ve iş camiasından ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.

Türkiye’den ünlü isimlerin de tercihi olan Fransa’nın tatil cenneti St.Tropez Kate Moss,George Clooney,Beyonce,Naomi Campbell,Cristiano Ronaldo,Cindy Crawford,Balotelli,Lily Allen,Paris Hilton gibi dünyaca ünlü isimlerin de vazgeçilmezi.

Özellikle Kate Moss,George Clooney ve Naomi Campbell yılda en az bir kez St Tropez’de tatil yapıyor.

Cem Uzan da St.Tropez’de

İşadamı Cem Uzan,St. Tropez tatilinde görüntülendi. Firari işadamı tatil sezonunu bir kız arkadaşıyla beraber St. Tropez’de açtı.

Hakkında “suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek, sahte resmi belge düzenlemek, kamu kurum ve kuruluşlarını dolandırmak” suçlarından dava açılınca yurtdışına kaçan Cem Uzan, siyasi sığınma aldığı Fransa’da da eski şaaşalı hayatını aramıyor.

2009’dan beri Paris’te lüks bir hayat süren Cem Uzan yaz tatili için Fransa’nın güneyini tercih etti.

Cem Uzan, geçtiğimiz hafta sonu jet sosyetenin gözde tatil beldelerinden St. Tropez’deydi. 1,5 yıl beraber olduğu Derin Mermerci’den geçtiğimiz şubat ayında ayrılan işadamı, bu kez esmer bir güzelle beach partilerin keyfini çıkardı. İkili, o partilerden birinde objektife böyle yakalandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balotelli, Beyonce, Cem Uzan, Cindy Crawford, Cristiano Ronaldo, Fransa, Fransa St.Tropez, George Clooney, Güney Fransa, Kate Moss, Lily Allen, Naomi Campbell, Paris Hilton, St Tropez, St. Tropez Tatil, St. Tropez Tatili, St.Tropez haberleri, St.Tropez ünlü isimler, St.Tropez ünlüler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları