Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İsviçre’nin gözü Türk turistlerde

02 Eylül, 2009 | 15:43

St. Moritz Kempinski Dünyanın en önemli Turizm merkezlerinden biri olan ve sosyetenin gözbebeği St. Moritz kayak merkezindeki Kempinski Grand Hotel des Bains Avrupa Satış Koordinatörü ve yardımcıları bir dizi ziyaret için Türkiye’ye geldiler.

Satış Müdürleri Sara Gomez Ferrer ve Sabri Gürkanat Türkiye’deki Tur Operatörlerini ziyaret ederek hem St. Moritz hem de Kempinski Otel için tanıtımlarını yaptılar.

Türkiye’de kaldıkları süre boyunca İstanbul’u gezip hem Business hem de kültür ziyareti yaptıklarını söyleyip, İstanbul’u çok beğendiklerini belirttiler.

St. Moritz kayak merkezindeki Grand Hotel Kempinski SPA, Balayı, Romance, Gurme, Hiking gibi özel paketleri ile bu sene de dünyadaki turizmseverlerin gözbebeği olmaya devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Kayak turları, Grand Hotel Kempinski, İsviçre, İsviçre Kempinski, İsviçre Turları, Kış Tatili, Sabri Gürkanat, Sara Gomez Ferrer, St. Moritz, St. Moritz Grand Hotel Kempinski, St. Moritz kayak merkezi, St. Moritz Kempinski, St. Moritz Otelleri, St. Moritz Turları, St. Moritz turu,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
02 Eylül, 2009

Türk, Kis Tur Operattörleride,Türki
yedeki alternatifleri sergilesinler
Avrupada O kadar cok kis Turizimine
ilgi varki Seyahat Acentelerinin su
anki Rezervasyonlari Kis Turizimi
ile ilgili yavas,yavas yaz Sezonu
bitmek üzere.BASARILAR

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Eylül 2nd, 2009 at 19:10 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları