Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

St.Moritz Kayak Merkezi ile lüx bir tatil

20 Ocak, 2010 | 16:54

St.Moritz Kayak Merkezi Avrupa’nın en popüler kayak merkezi olan St. Moritz her yıl yüzbinlerce kayak tutkununu ağırlıyor.

Lüks otelleri, kaliteli restoranları, canlı gece hayatı ve sürekli bakımı sağlanan pistleri ile St. Moritz Kayak merkezi özellikle son yıllarda turist sayısını oldukça arttırdı.

80’li yılların sonuna doğru tanınmaya başlayan St. Moritz kayak merkezi Avrupa sosyetesi, film yıldızları, kraliyet mensupları ve zengin iş adamlarının da uğrak yerlerinin başında geliyor.

St. Moritz Kayak merkezinin en ünlü kayak merkezilerinden biri haline gelmesi için oldukça fazla neden var aslında.

St. Moritz Kayak merkezinde bir çok aktivite

İsviçre’nin bu şirin ve çok popüler kayak merkezinde birçok spor aktivitesi bulunuyor. Uluslararası Alpin kayak yarışması, snowboard yarışmaları, kayak maratonu, donmuş göl üzerinde köpek yarışları, buz üzerinde oynanan curling, polo yarışları, buzda kriket…

Birçok spor aktivitelerin düzenlenmesi, eğlence olanakları, kaliteli kayak pistleri, dağ restorantları, lüx otelleri, alışveriş olanakları ile St. Moritz Kayak Merkezi sadece kış aylarında değil yaz aylarında da oldukça hareketli.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İsviçre Kayak Merkezi, İsviçre St. Moritz Kayak Merkezi, St Moritz Kayak Pistleri, St Morizt Otelleri, St. Moritz Kayak, St. Moritz kayak merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları