Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sporun yıldızı Galatasaray ve Muslera oldu

09 Aralık, 2014 | 14:34

Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri’nde, sosyal medyada en başarılı spor kulübü Galatasaray olurken en etkili paylaşım yapan sporcu ise Fernando Muslera seçildi.

Türkiye’nin sosyal medyada en etkin isimleri ve kurumları, Turkcell Superonline ana sponsorluğunda İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 5. Sosyal Medya Ödülleri ile belirlendi. Toplam 32 kategoride 160 adayın yarıştığı Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri’nde en başarılı kişi, kurum ve kampanyalar halkın oylarıyla seçildi.

Sosyal medyada en başarılı spor kulübü Galatasaray olurken, en etkili paylaşımlara imza atan sporcu da yine Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera olarak belirlendi. Kişisel blog kategorisinde ise Buse Terim ödüle layık görüldü.

7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin kapanışında İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenen törende ödülü takım adına Galatasaray Kulübü Sosyal Medya Editörü Oğuz Alp Tan aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fernando Muslera, Fernando Muslera facebook, Fernando Muslera twitter, Galatasaray, Galatasaray facebook, Galatasaray sosyal medya, Galatasaray twitter, İTÜ Maçka Kampüsü, Sosyal Medya Ödülleri, Turkcell Superonline, Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları