Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Spor Turizmi ilerliyor / Spor ve Sağlık Fuarları arttı

20 Nisan, 2012 | 17:42

Spor Turizmi ilerliyor / Spor ve Sağlık Fuarları arttı

Son yıllarda Türkiye’de spor turizminde büyük gelişme yaşanırken, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirilen spor sağlık fuarlarında artış yaşandı.

Türkiye, dünya çapında düzenlenen spor ve sağlık fuarlarına katılarak dünya spor turizmi destinasyonu olma yolunda büyük adımlar atıyor. Spor ve sağlık fuarlarına daha çok spor salonları, spor tesisleri,spor federasyonları ve spor okulları katılım gösteriyor.

Tur şirketleri de artan talepler doğrultusunda dünyanın birçok bölgesindeki spor ve sağlık fuarlarına seyahat programları hazırlayarak turlar düzenliyor. Son dönemdeki spor ve sağlık fuarlarına artan bir ilginin olduğunu belirten şirketler, yıl boyunca farklı fuarlara rezervasyon yaptıklarını vurguluyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dünya spor fuarları, Fuar, Sağlık Fuarları, spor federasyonları, spor fuar takvimi, Spor Fuarları, spor okulları, spor sağlık fuarı, Spor Sağlık fuarları, spor salonları, spor tesisleri, Spor Turizmi, Spor Turizmi fuar, Spor ve Sağlık fuarları, Tur şirketleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları