Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Spor Turizmi Birliği’nden Türk Takımlarına Çağrı

27 Mart, 2017 | 16:12

Spor Turizm Birliği

Spor Turizmi Birliği’nden Türk Takımlarına Çağrı: Yaz kampı için Avrupa’ya gitmeyin

Spor Turizm Birliği Başkanı Recep Şamil Yaşacan, Türk takımlarının yaz kampı için Avrupa’ya gitmemesi gerektiğini söyledi.

Bu yıl Avrupa’dan hiçbir takımın kış sezonu kamp çalışmaları için Antalya’ya gelmediğini belirten Recep Şamil Yaşacan, “Türk takımları yaz kampı için Rusya ve Belarus gibi ülkelere gitsinler. Bu ülkelerde de çok kaliteli tesisler var ve Türk takımlarını istiyorlar” dedi.

Avrupalı takımların kamp için Türkiye’yi tercih etmelerinin bir hayli önemli olduğuna dikkat çeken Yaşacan, onların gelmeme nedenlerinin ise kabul edilebilir olmadığını ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) da buna karşı bir tavır alması gerektiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Futbol, Spor Turizmi,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları