Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Spor Turizmi Birliği’nden Türk Takımlarına Çağrı

27 Mart, 2017 | 16:12

Spor Turizm Birliği

Spor Turizmi Birliği’nden Türk Takımlarına Çağrı: Yaz kampı için Avrupa’ya gitmeyin

Spor Turizm Birliği Başkanı Recep Şamil Yaşacan, Türk takımlarının yaz kampı için Avrupa’ya gitmemesi gerektiğini söyledi.

Bu yıl Avrupa’dan hiçbir takımın kış sezonu kamp çalışmaları için Antalya’ya gelmediğini belirten Recep Şamil Yaşacan, “Türk takımları yaz kampı için Rusya ve Belarus gibi ülkelere gitsinler. Bu ülkelerde de çok kaliteli tesisler var ve Türk takımlarını istiyorlar” dedi.

Avrupalı takımların kamp için Türkiye’yi tercih etmelerinin bir hayli önemli olduğuna dikkat çeken Yaşacan, onların gelmeme nedenlerinin ise kabul edilebilir olmadığını ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) da buna karşı bir tavır alması gerektiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Futbol, Spor Turizmi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları