Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Spor Show 2009 fuarı sona erdi

21 Nisan, 2009 | 16:41

Spor Show 2009 fuarı sona erdi Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu’nun açılışını yaptığı ‘Spor Show 2009’ Fuarı 12 Nisan Pazar günü sona erdi.

Sportif ürünlerin 2010 yılı modelleri ve son teknolojilerin sergilendiği alanda, bazı sportif faaliyet gösterileri de yapıldı. Ayrıca güncel gelişmeler ve akademik konular ile ilgili panel ve seminerler de düzenlendi. Yarışmalar ve konserlerle de renkli görüntülere sahne olan fuarın seneye de aynı ilgiyi görmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuarlar, Murat Başesgioğlu, Spor Fuarları, Spor Organizasyonları, Spor Show 2009, Sportif Ürünler, Yurtiçi Fuarlar,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları