Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sovyet devrinin otomatikleri bu müzede

18 Mart, 2014 | 10:38

sovyet-devrimi-muzesi Moskova’nın bir çok ünlü müzesinin yanında o kadar tanınmasa da “Sovyet devri otomatik makinaları müzesi” nostaljinin adresi olarak karşımıza çıkıyor.

Müze, başkent Moskova’nın diğer müzeleri kadar meşhur olmasa da, eşsiz. Daha önce Teknoloji Üniversitesi MAMİ’nin için yer alan müzenin yeri değişti.

Sovyet devri nostaljisini yaşamak isteyen yerli ve yabancı turistler müzeyi yeni adresinde Malaya Ordinka sokağı 23 numarada ziyaret edebilecek.

Girişin ücretsiz olduğu müzede, Gorki Park’tan emekliye ayrılan 40 çeşit otomatik oyun ya da ürün makinası bulunuyor.

Her gün 13.00-20.00 saatleri arasında açık olan müzede, sadece jetonlu oyunlar, arabalar değil, Sovyet devrinin otomasyonuna dair pek çok eşyaları da var.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gorki Park, Gorki Park Moskova, Gorki Park Rusya, Malaya Ordinka, Moskova, Moskova haberleri, Moskova müze, Moskova müzeleri, Moskova Rusya, Sovyet, Sovyet devri, Sovyet devri müze, Sovyet devri Rusya, Sovyet devrimi, Sovyet Rusya, Teknoloji Üniversitesi MAMİ, Teknoloji Üniversitesi MAMİ Rusya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları