Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sosyetik çift balayı için Mauritius’u seçti

02 Temmuz, 2009 | 10:52

Selim Akın Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın oğlu Selim Akın, dört yıl önce arkadaşları aracılığı ile tanıştığı Dilara Altürk’le Ankara ve İstanbul sosyetesini bir araya getiren bir düğünle evlendi.

Rixos Otel’de gerçekleşen düğüne Hamdi Akın, eşi Şafak Akın ve gelinin ailesi Ertuğrul Altürk ve eşi Nurhayat Hanım ev sahipliği yaptı. Geceye DP Eski Genel Başkanı Mehmet Ağar, Ankara Valisi Kemal Önal, Bilkent Üniversitesi Kurucusu Profesör Doktor İhsan Doğramacı, Bilkent Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Ali Doğramacı, Ankara Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Cemal Tuluğ, Eski Bakanlardan Nejat Arseven, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Oğuz Çarmıklı ve Erol Çarmıklı, İtalya’nın Ankara Büyükelçisi Carlo Marsili’nin yanı sıra, Ersin Özince, Berrin Yoleri ve Zeynep Germen gibi çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Dört yıl önce arkadaşları aracılığı ile tanışan Selim Akın ve Dilara Altürk, son günlerin en görkemli gecelerinden biri olarak hafızalara kazınan düğünün ardından balayı için Hint Okyanusu’nda bulunan Mauritius Adası’na gittiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berrin Yoleri, Carlo Marsili, Cemal Tuluğ, Dilara Altürk, Erol Çarmıklı, Ersin Özince, Ertuğrul Altürk, Hamdi Akın, Mauritius, Mauritius adası, Mauritius Adası balayı, Mauritius adasında balayı, Mauritius balayı, Mauritius tatil, Mauritius tur, Mauritius turları, Mauritius’ta balayı, Nejat Arseven, Oğuz Çarmıklı, Şafak Akın, Selim Akın, Zeynep Germen,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları