Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sosyal Medya Fenomenleri Inflow Summits İle İtalya’da

24 Ağustos, 2017 | 09:54

 

Inflow Summits İtalya

INFLOW, dünya genelinde akımların hızla değişmesi ve şekillenmesine öncü olan içerik üreticileri yeni bir buluşma için bu kez Venedik’te bir araya geliyor.

INFLOW Summits ev sahipliğinde gerçekleşecek buluşmada çeşitli marka buluşmaları ve atölyeler olacak. Nisan ayında İstanbul’da gerçekleşen INFLOW Travel Summit’in etkileri devam ederken marka uluslararası platformdaki ilk etkinliğini Influencer’larla Venedik’te yeni gerçekleştirmek için çalışmalarına başladı. İki gün sürecek etkinlik boyunca katılımcılar hem Venedik’in keyfini çıkaracak hem de çeşitli atölyeler kapsamında markalarla bir araya gelecek.

Paylaştıkları içerik, fotoğraf ve videolarla milyonlarca kişinin tercihlerine yön veren içerik üreticileri Venedik buluşmasında hem INFLOW Summits markasını yakından tanıma şansı bulurken markanın sağladığı sosyal ve iş ağına da katılma şansı yakalayacak.

 

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Inflow Summits, İtalya, Venedik,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları