Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sörfle İspanya tatilinde tanışmış

18 Mart, 2015 | 08:32

Başarılı oyuncu Çağla Kubat, tutkunu olduğu sörf ile İspanya tatili sırasında tanıştığını söyledi.

Oyunculuk kariyerinin yanında başarılı bir sörfçü de olan Çağla Kubat, sörfe başlama hikayesinden seyahat alışkanlıklarına, pek çok konu hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’nin sorularını yanıtlayan Çağla Kubat, sörfe başlangıç hikayesi hakkında “İspanya’da yan masamızda oturan çift bir rüzgar sörfü merkezinden bahsediyordu. Alaçatı’nın varlığını böyle öğrendim” ifadelerini kullandı.

Başarılı oyuncu, kendisine yönetilen “Rüzgar sörfü yapılacak 3 yer” sorusuna, “Başlangıç seviyesi için Alaçatı’dan sonra Dahab – Mısır, orta seviye için Karayip Adaları – Aruba ve ileri seviye için Kanarya Adaları – Tenerife… Dalga sörfü için de Hawaii” cevabını verdi.

Çağla Kubat, tatile giderken bavulunda olmazsa olmazlar için de “Sörf malzemelerim” yanıtını verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çağla Kubat, Çağla Kubat alaçatı, Çağla Kubat dizileri, Çağla Kubat Haberleri, Çağla Kubat instagram, Çağla Kubat ispanya, Çağla Kubat kimdir, Çağla Kubat sörf, Çağla Kubat sörf okulu, Çağla Kubat tatil, İspanya Tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları