Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sophia Loren 80. yaşını Meksika’da kutladı

22 Eylül, 2014 | 13:00

Ünlü İtalyan oyuncu Sophia Loren, 80’inci yaş gününü Meksika’da düzenlenen bir partide kutladı.

Meksikalı işadamı Carlos Slim’in gerçekleştirdiği “Sofia Loren” sergisinin açılışı için bu ülkeye giden ünlü sanatçı, doğum gününü müzisyen oğlu Carlo Ponti ve sevenleri ile birlikte kutladı.

Loren’in doğum gününü Meksika’da kutlamasının en önemli nedeni kendisi için açılan bir sergi. Carlos Slim’in sahibi olduğu Soumaya müzesinde açılan “Dün, bugün ve yarın” isimli sergide, Loren’in kişisel eşyaları ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

ABD’li TV spikeri Larry King ve aktör Andy Garcia da, sanatçıyı doğum günü partisinde yalnız bırakmadı.

Oscar ödüllü İtalyan aktris Sophia Loren, özellikle 50’li ve 60’lı yıllarda sinemanın en başarılı ve en güzel kadınlarından biri olarak gösterildi. 1964’te rol aldığı “The Fall of The Roman Empire” gelmiş geçmiş en iyi Roma filmlerinden biri olarak tarihteki yerini aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Andy Garcia, Carlos Slim, Carlos Slim meksika, Larry King, Sophia Loren, Sophia Loren biyografi, Sophia Loren Carlos Slim, Sophia Loren doğu günü, Sophia Loren haberleri, Sophia Loren italya, Sophia Loren kaç yaşında, Sophia Loren kimdir, Sophia Loren meksika, Sophia Loren sergi, Sophia Loren viki, The Fall of The Roman Empire,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları