Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Son Dakika: Fatih Terim istifa etti, tekrar Galatasaray’a gelecek mi?

26 Temmuz, 2017 | 16:44

Alaçatı’da mekan basan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim milli takım teknik direktörlüğünden istifa etti.  / Son Dakika…

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Levent’teki binada bir araya geldi. Fatih Terim federasyon yönetimiyle anlaşarak istifa etti.

TFF’den yapılan açıklama şöyle;

“Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan birtakım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır.

Bir araya gelen taraflar, sürecin bundan sonraki kısmında yolları ayırmanın her iki taraf açısından daha sağlıklı olacağına kanaat getirmiştir.

Gerek Türkiye’de gerek dünyada başarıları ile kendini kanıtlamış ve Türk futboluna büyük hizmetler vermiş olan değerli hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar dileriz.”

Fatih Terim hatırlanacağı gibi İzmir Alaçatı’da damatlarıyla birlikte bir kebapçıyı basarak gündeme gelmiş, daha sonra kendisini istifaya davet eden eski milli futbolcu Rüştü Reçber ile polemiğe girmişti.

Avrupa kupalarına henüz temmuz ayında veda eden Galatasaray’ın, Igor Tudor ile yollarını ayırarak Fatih Terim’le anlaşacağı iddia ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fatih Terim, Fatih Terim istifa, Fatih Terim İstifa etti, Son dakika,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları