Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestre tatilinin adı kayak turları

10 Ocak, 2013 | 14:25

somestre turlari kayak Sömestre tatilini sayılı günler kala kış turizminin vazgeçilmezi olan kayak turları ve kayak otelleri dolmaya başladı.

Sömestre turları denilince akla ilk olarak gelen kayak merkezleri ve kayak tatilidir. Dünyanın en iyi kayak merkezleri otellerinde konaklarken kışın keyfini çıkarmak isteyen gerek profesyonel kayakçılar gerekse yeni öğrenmeye başlayan amatör kayak tutkunları yurtiçi kayak merkezlerinin yanı sıra İsviçre, Fransa, İtalya, Bulgaristan, Slovenya, Avusturya ve Balkanlar kayak merkezleri tercih edilen bölgeler arasında.

Yurtiçi kayak merkezleri arasında ise Uludağ başta olmak üzere Kartepe, Kartalkaya, Erzurum, Ilgaz ve Sarıkamış kayak için tercih edilen bölgelerin başında geliyor.

Tur şirketleri kar tatili için kişiye özel istenilen tarihe ve konaklama sayısına göre tur programı oluşturabildiklerini belirtiyorlar.  Münferit grup programlar hazırlayan tur şirketleri kayak tatilinde Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok yerine rezervasyon yaptıklarını vurguluyorlar.

Sömestr tatili için kayak turları düşünenler son yıllarda artış gösterdi. İsviçre St Moritz, Fransa Courchevel, İtalya Sestriere, Avusturya Salzburg ve Balkanlar ‘da Joharina, Mavrovo, Kopoinik gibi kayak destinasyonları bu yıl revaçta. Özellikle Balkanlar’daki kayak merkezleri için vize gerekmediğinden Joharina, Mavrovo, Kopoinik gibi bölgeler vize ile zaman kaybetmek istemeyenlerin tercihi olabilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya Salzburg, Balkanlar kayak merkezleri, Fransa Courchevel, İsviçre St Moritz, İtalya Sestriere, Joharina, Kayak Merkezleri, Kayak turları, Kopoinik, Mavrovo, sömestir kayak turları, Sömestre kayak turları, Sömestre Tatili, Sömestre Turları, Uludağ kayak otelleri, Yurtiçi Kayak Merkezleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları