Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestre tatilinde termal otel keyfi

06 Ocak, 2012 | 12:01

Sömestre tatilinde yeni yılın ilk  tatilini dinlenerek geçirmek isteyenler için termal ve SPA oteller iyi bir alternatif olabilir.

Kış aylarının hiç şüphesiz vazgeçilmezlerinden olan termal ve SPA Oteller haftasonu kaçamaklarında ve uzun kış tatillerinde en çok tercih edilen yurtiçi otellerden.

Bursa, Yalova, Afyon ve Kütahya gibi İstanbul’ a yakın termal oteller misafirlerine kusursuz hizmet sunuyor. Türkiye’nin en iyi SPA Otellerinden birtanesi olan Sapanca’ da bulunan Güral Sapanca Wellnesspark Otel, Güral Harlek Kütahya, Limak Thermal Boutiqe Otel Yalova, Oruçoğlu Termal Resort gibi daha birçok konaklama merkezi misafirlerinin hem sağlıklı hemde huzurlu bir tatil geçirmelerini sağlıyor.

Yurtiçi termal ve SPA otellerin yanı sıra yurdışı SPA otellerde yarıyıl tatilinde tercih ediliyor. Dünyanın en iyi SPA merkezlerine sahip olan Maldivler ve Uzakdoğu destinasyonlarının yanı sıra Bulgaristan ve Avrupa gibi daha yakın bölgelerde son zamanlarda SPA otellerinde misafirlerini ağırlıyorlar.

Yurtiçi’nde özellikle İstanbul’a yakın termal oteller gerek ulaşım kolaylığı gerekse kusursuz hizmet anlayışı ile kış tatillerinin vazgeçilmezleri arasında.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güral Harlek Kütahya, Güral Sapanca Wellnesspark Otel, Haftasonu kaçamakları, İstanbul' a yakın oteller, istanbul'a yakın termal oteller, Kış Tatili, kış tatilleri, Limak Thermal Boutiqe Otel Yalova, Oruçoğlu Termal Resort, Sömestre Tatili, Sömestre tatilinde termal otel, spa otekkerş, termak turizm, termal otel, Termal Oteller, Türkiye'nin en iyi SPA Oteli, Yurtiçi SPA Otelleri, yurtiçi termal oteller, Yurtiçi termal ve SPA Otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları