Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestre Tatili İçin Tur Seçenekleri

29 Aralık, 2017 | 16:45

Sömestre tatili için rezervasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. / Sömestre tatili için tur seçenekleri

Tur şirketleri sömestre tatili için tur seçenekleri oluştururken, yakın tur seçenekleri olarak Avrupa; uzak tur seçenekleri olarak ise Finlandiya Lapland turu, Küba turu, Amerika Orlondo Walt Disney, Maldivler turu,Uzakdoğu turları mevcut. Sömestre tatilinde son yılların parlayan yıldızları arasında ilk sırada Finlandiya Lapland yer alıyor. Aileler çocuklarıyla birlikte masalsı bir tatil yaparak, Noel Babanın evini, Ren Geyikleri, buzda balık avı, kuzey ışıkları, Huskyler ile Lapland sihrini yaşama fırsatı buluyorlar.

SÖMESTRE LAPLAND TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Sömestrede kayak yapmak isteyenler ise Avrupa başta olmak üzere yurtdışı kayak turlarına ilgi gösteriyorlar.

Yurtdışı kayak merkezlerinden Bulgaristan Bansko, İsviçre St Moritz, Fransa Courchevel, İtalya Sestriere, Slovenya Kranjska Gora, Avusturya Salzburg ve Balkanlar ‘da Joharina, Mavrovo, Kopoinik gibi kayak destinasyonları bu yıl revaçta. Özellikle Balkanlar’daki kayak merkezleri için vize gerekmediğinden Joharina, Mavrovo, Kopoinik gibi bölgeler vize ile zaman kaybetmek istemeyenler tarafından tercih ediliyor.

KAYAK TURLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Finlandiya, Lapland turu, Noel Babanın Evi, Ren Geyikleri, Sömestre, Sömestre Tatili, Tur Seçenekleri, Yurtdışı Kayak Merkezleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları