Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestre tatili için kayak turlarına büyük ilgi!

10 Aralık, 2018 | 14:43

Sömestre tatili için kayak turlarına büyük ilgi!

Kış mevsiminin gelmesi ve kar yağışının başlamasıyla Avrupa gibi Türkiye’de de kış sporları yeniden tatilseverlerin gözdesi haline geldi. Aileler, çocukları ile birlikte kayak zevkini yaşamak için Sömestre tatilindeki kayak turlarına büyük ilgi göstermeye başladı.

Kış turizminin vazgeçilmezi kayak turlarında sömestre yoğunluğu yaşanıyor. Okulların Sömestre tatiline girmesine az bir süre kala, kayak turlarında çocuklarıyla birlikte unutulmaz bir tatil yaşamak isteyen aileler şimdiden özellikle Yurt Dışı Kayak Merkezleri‘ne rezervasyon yaptırmaya başladı.

Slovenya son yıllarda tatilcilerin gözdesi durumunda

Sömestre tatili için kayak turlarına büyük ilgi

Kış ayının en güzel aktivitelerinden biri olan ve özellikle çocukların çok sevdiği kayak sporu için şimdiden harekete geçen aileler, Sömestre tatilinde açıkta kalmamak için yerlerini ayırmaya başladılar. Bazı Kayak Merkezleri‘ndeki yetkililer, Sömestre tatili tarihlerindeki yerlerinin büyük çoğunluğunu rezerve ederken, yoğun bir ilgi ile karşı karşıya olduklarını ifade ediyorlar.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Kayak Turları sizi bekliyor!

Kasım ayı ile birlikte Kayak Merkezleri’ne yakın otellerdeki rezervasyonlar oldukça ilgi görürken, yurt içinde kayak yapmak için özellikle Uludağ, Palandöken, Kartepe, Kartalkaya, Sarıkamış ve Erciyes’e ilginin büyük olduğu gözleniyor.

Bansko ve Kranjska Kayak Merkezleri yine gözde

Bansko ve Kranjska Kayak Merkezleri yine gözde!

Türk kayakseverlerin ilgisi sadece Türkiye içinde kalmıyor. Her yıl binlerce turistin kış tatillerini geçirmek için gittiği yurt dışı kayak turlarının en önemli yerlerinden olan Avusturya, Slovenya, Romanya, Balkanlar, İtalya, Bulgaristan, Polonya, İsviçre, Fransa gibi ünlü kayak merkezlerine de ilgi büyük. Yurt dışı Kayak Merkezleri arasında son yıllarda en çok tercih edilen yerlerin başında ise Kranjska Kayak Merkezi ve Bansko kayak turu gelmekte.

Özellikle Bulgaristan’da bulunan Bansko Kayak Merkezi hem Türkiye’ye yakın olması nedeniyle hem de ekonomik olmasından ötürü kayakseverlerin ilk tercihleri arasında yer almakta. İsviçre, Fransa ve Avusturya Kayak Merkezleri de ner zamanki gibi tatilcilerin radarında.

Son yıllarda ise Slovenya Kranjska Kayak Merkezi Avrupa’daki çoğu kayak merkezine göre uygun fiyatlı olduğundan en çok tercih edilen destinasyonlardan biri olarak öne çıkmakta.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bansko Kayak Merkezi, Bulgaristan Kayak, Kartalkaya, Kartepe, Kayak Merkezleri, Kayak turları, kış sporu, Kış Tatili, Kranjska Kayak Merkezi, Palandöken, Sarıkamış, Slovenya Kayak, Sömestre tatili 2019, Uludağ,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları