Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Haberleri / Sömestre tatili 2011 Roma turları için büyük bir fırsat

06 Ocak, 2011 | 17:47

Turizm Haberleri / Sömestre tatili 2011 Roma turları için  büyük bir fırsat oldu. Sömestre tatili 2011 için yurtdışı düşünenler özellikle İtalya’nın en hareketli şehri Roma’yı tercih ediyor.

Sömestre tatili 2011 için Roma turları tercih ediliyor

Tur şirketlerinden alınan bilgiye göre, Sömestre tatili 2011 için en çok Roma turları tercih ediliyor. Tur şirketleri Sömestre tatili 2011 de Roma turları paketlerinin yanı sıra Roma Venedik turları, Roma Venedik Floransa Turları gibi farklı paketler de hazırlıyorlar.

Tur şirketleri Sömestre tatili 2011 de en çok tercih edilen destinasyonların başında Roma turları nın geldiğini belirtiyorlar. Roma turları na olan ilgiden bir hayli memnun olan tur şirketleri, roma turları nın bu denli tercih edilme sebebi olarak Roma ‘nın yakın, eğlenceli, kültür açısından önemli ve ekonomik oluşunu gösteriyorlar.

Dünyanın dört bir yanında acente ağı bulunan, en iyi servis kalitesiyle dünya çapında bir tur operatörü olarak hizmet veren World Travel Service (WTS), sömestre tatili 2011 Roma turları için bir çok paket hazırladıklarını, tur paketleri içinde kişilerin isteklerine göre; otel, ulaşım,transfer, vize gibi birçok hizmet verdiklerini belirtiyor.

Sadece sömestre tatili 2011 için değil; yıl boyunca her gün Roma turları

İtalya-Roma için en iyi fiyat ve hizmet garantisi ile çalıştıklarını belirten World Travel Service, sadece sömestre tatili 2011 için değil yıl boyunca her gün Roma da  hizmet verdiklerini vurguluyor.

WTS sömestre tatili 2011 de yurdışı turları olarak İtalya’nın yanı sıra Fransa turu, Yunanistan turu, Seyşeller turu, Maldivler turu, Koh Samui turu, Bali turu, Bangkok turu, Phuket turu, Singapur turu, Bulgaristan turu, Avusturya turu, Finlandiya turu, Küba turu gibi dünyanın her yerine paket programlar hazırlıyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2011 Roma Turları, Bulgaristan Turu, Fransa turu, İtalya, İtalya Roma Turları, İtalya Turu, Koh Samui Turu, Küba Turu, Maldivler turu, Roma turları, Roma Venedik Floransa Turları, Seyşeller turu, Singapur turu, Sömestr tatili 2011, Sömestre Roma Turları, Sömestre tatili 2011, Sömestre tatili 2011 Roma Turları, Turizm Haberleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
06 Ocak, 2011

Italyayi secenlere tavsiyem Vene
dik 3-4 gün yeter.Fakat Roma der
seniz bir hafta hatta ongün bile
az derim.Romanin her sokagi ve
her caddesi bir Tarih.Hayatta
iken Venedik ve Romayi görün.

comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Noralin
08 Eylül, 2012

2010 yılı kurban byaramı tatilinin 9 gfcn olacağı duyumuna istinaden bizde şimdiden araştırmalara başladık. ve bir site bulduk..başka f6nerileri de olan varsa lfctfen paylaşırsa eşim ve ben mutlu oluruz.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 6th, 2011 at 20:29 Ünal Özsen mention something about this post....
comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Eylül 8th, 2012 at 22:29 Noralin mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları