Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestre Tatili 2011 Başladı

29 Ocak, 2011 | 14:38

Sömestre Tatili 2011 Başladı

Sömestr Tatili 2011 Başladı Sömestre Tatili 2011 dün başladı. Milyonlarca öğrenci karnelerini alarak 15 günlük tatil dönemine girdi. Sömestre Tatili boyunca yurtiçi ve yurtdışı kayak turları ise hem ailelerin hem de çocuklar tarafından tercih ediliyor.

Okulların yarı yıl tatiline girdiği bugünlerde milyonlarca öğrenci karne heyecanını yaşıyor.

Yorucu ve yoğun bir dönem geçiren öğrenciler ve streslerine ortak olan aileler karne hediyesi olarak çocuklarına kış tatillerinin vazgeçilmezi olan kayak turlarına yoğun ilgi gösteriyorlar.

Sömestre Tatilinin gözdesi Kayak Turları

Sömestre Tatili 2011 13 Şubat’ a kadar devam edecek. Bu süre içerisinde gerek yurtiçi kayak merkezleri gerekse yurtdışı kayak merkezleri hem ailelere hem de çocuklara birbirinden farklı konaklama ve eğlence alternatifleri sunarken, farklı zorluk derecelerindeki pistleri ile de kış tatillerinin tadını çıkaracaklar.

Sömestre tatili 2011 ‘de yurtdışı turlarını tercih edenlerin ilk durağı Bulgaristan Kayak Merkezleri olurken onu Salzburg Kayak Merkezi, Fransa Kayak Merkezleri, Avrupa’ nın gözde kayak merkezlerinden olan St. Moritz Kayak Merkezi izliyor. Yurtdışı kayak merkezleri ve kayak otellerindeki yoğunluğun hem pistlerin fazlalığı hem de çocuklar için hazırlanan özel programlarından dolayı İsviçre St. Moritz ve Bulgaristan Bansko Kayak Merkezlerinde olduğunu belirten seyahat acenteleri yurtiçi kayak merkezlerinden ise Uludağ’ ın daha çok tercih edildiğini belirtiyorlar.

Yurtiçi Kayak Merkezlerinde Uludağ ‘ın yanı sıra İstanbul’ a yakınlığı sebebiyle haftasonlarının yıldızı Kartepe ve Kartalkaya, şu günlerde hala devam eden UNIVERSIADE  Erzurum2011 Üniversiteler Arası Kış Olimpiyatlarları’ nın yapıldığı Erzurum Kayak Merkezleri de en çok tercih edilen bölgeler arasında.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erzurum 2011, Kayak Merkezleri, Kayak turları, Sömestr Tatil, Sömestr Tatili Ne Zaman, Sömestre 2011, Sömestre Tatili, Sömestre tatili 2011, Sömestre Turları, Universiade 2011, Universiade Erzurum 2011, Üniversiteler Arası Kış Olimpiyatlarları, Yurtdışı Kayak Merkezleri, Yurtiçi Kayak Merkezleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları