Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestr Tatilinde Dubai Çocuk Parklarına Davetlisiniz

18 Ocak, 2017 | 15:03

Sömestr Tatilinde Dubai Çocuk Parklarına Davetlisiniz

Yaklaşan Sömestr’de çocuklarınıza unutamayacağı bir tatil deneyimi yaşatmak istiyorsanız Dubai’nin büyülü dünyasına davetlisiniz.

Dünyanın en yeni tema parklarında eğlenceli bir aile tatilinin keyfini çıkarmak istiyorsanız Dubai’ye uçun ve unutulmaz anların tadını çıkarın.

Dubai’yi Ziyaret Edin

‘İlk, en yüksek, en derin, en pahalı, zengin, egzotik’ kelimeleri bu şehir için yaratılmış gibidir. Başka nerede yedi yıldızlı bir otel bulabilir, dünyanın ülkeleri şeklinde 200 adet insan yapımı bir ada dizisini ziyaret edebilir veya dünyanın en yüksek binasına çıkabilirsiniz?

Dubai Parks and Resorts

Dubai Parks and Resorts

Dubai Parks and Resorts, bölgedeki ilk entegre tesistir. Üç dünya standartlarında tema parkının ve bir su parkının yanı sıra Riverland Dubai, Grand Entrance plaza ve Polinezya temalı bir aile tesisine ev sahipliği yapmaktadır. Eğlenceli ve benzersiz maceralarla dolu bir dünya oluşturmak için doğunun en iyilerinin batının en iyileri ile bir araya geldiği bir yerdir.

IMG World of Adventure Dubai

IMG World of Adventure

IMG Worlds of Adventure, aile için gerçekten çok etkileyici heyecanlarla dolu dünyanın en büyük kapalı tema parkıdır. Dinozorları Dünya’yı dolaşırken izleyin ya da dünya kurtarmak için Ironman’e dönüşün ya da aklınızı oynatacağınız yırtıcı kuş savaşını deneyimleyin. IMG Worlds of Adventure, hayal gücünüzün sınırlarını kırmak ve daha önce hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenmek için mükemmel bir yerdir.

DUBAİ SÖMESTR TURLARI İLE UNUTULMAZ ANLAR TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Sömestr,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları