Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestr öncesi Uludağ’da kar sevinci

12 Ocak, 2010 | 15:22

Uludağ Tabela Esen lodosla birlikte karların erimesi nedeniyle Yılbaşı tatilini kabus gibi geçiren Uludağ’da sömestr sevinci yaşanıyor.

Dün akşam başlayan ve etkisini artırarak devam eden kar yağışı sömestr tatili öncesinde hem işletmecilerin hem de tatilcilerin yüzünü güldürdü.

Uludağ Meteoroloji İstasyonu yetkililerinden alınan bilgiye göre, lodos yüzünden yılbaşı akşamında kar kalınlığı 12 santimetre altına düşen Uludağ’da, akşam saatlerinde başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor.

Yağışın halen sürdüğü ve hafta sonuna kadar aralıklarla devam etmesinin beklendiği Uludağ oteller bölgesinde, kar kalınlığının 60 santimetreyi bulduğu aktarıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Uludağ, Kayak Merkezleri, Kış Merkezleri, Kış Turizmi, Serdar Yazıcı, Sömestr Gezileri, Sömestr Otel Rezervasyonu, Sömestr Tatil Rezervasyonu, Sömestr tatili, Sömestr Turları, Sömestre Turları, Sömestre Uludağ, Uludağ, Uludağ İlk Kar, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kayak, Uludağ Kayak Merkezi, Uludağ Otelleri, Uludağ Sömestr, Uludağ Sömestre, Uludağ Turizm, Uludağ Turizmi Geliştirme Derneği, Uludağ Turları, Uludağ’daki kar kalınlığı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları