Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestr tatili rezervasyonları için geç kalmayın

09 Ocak, 2010 | 14:34

Sömestr tatili rezervasyonları Sömestr tatili yaklaşırken birçok cazip yurtiçi ve yurtdışı gezi programları taticileri bekliyor.

Sömestr tatilini yurtdışında geçirmek isteyenler özellikle uygun fiyat seçenekleri ile komşu ülke Bulgaristan; kültür sanat ve lüxün birleştiği Fransa; müzeleri, spagettisi, pizzası, müziği, tarihi sokaklarıyla İtalya gibi ülkeleri tercih ediyor.

Sömestr Tatilinde yurtiçi otellere yoğun ilgi

Sömestr tatilini yurtiçinde geçirnek isteyenler ise genellikle kayak ve termal otelleri tercih ediyor. Kayak denilince akla ilk gelen isim ise Uludağ. Yılbaşı tatilini karsız geçiren Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’da şimdilerde artan kar yağışı ile büyük bir hareketlilik başladı.

Uludağ’da kayakseverler pistlere akın ederken yağışla birlikte kayak yapmanın daha elverişli hale geleceği belirtiliyor. Sömestr tatilinde de kar yağışının devam edeceği bilgisini alan turizmciler paket programlarını hazırladılar bile.

Kartalkaya kayak merkezi ise sezonu çoktan açtı. Sömestr tatili için rezervasyonlarını almaya başlayan oteller bekledikleri ilgiyi gördüklerini ve yoğun bir sezon geçireceklerini belirtti.

YURTİÇİ SÖMESTR OTELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YURTİÇİ KAYAK OTELLERİ İÇİN YIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sömestr Gezileri, Sömestr Otel Rezervasyonu, Sömestr Tatil Rezervasyonu, Sömestr tatili, Sömestr Turları, Sömestre Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları